WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Koniec sezonu dla SPS Konspol Słupca. Trzecia porażka z Orłem

Dodano: 21.03.2021 11:09
Źródło: LM.pl

W trzech setach przegrali ostatni mecz sezonu siatkarze SPS Konspol Słupca. Tym samym słupczanie ulegli w play-offach LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0:3.

Mecz w Słupcy zespół Marka Jankowiaka musiał wygrać, by przedłużyć rywalizację w play-offach i zachować szansę na awans do turnieju półfinałowego. W dwóch pierwszych spotkaniach w Międzyrzeczu SPS Konspol był w stanie urwać tamtejszemu Orłowi tylko po jednym secie. Ostatnie spotkanie zakończyło się już wynikiem 0:3.

Pierwszy set, po początkowej grze punkt za punkt, przyniósł przewagę przyjezdnych. Orzeł prowadził nieznacznie, ale kontrolował wynik i spokojnie zwyciężył 25:21. Decydująca dla losów spotkania była jednak druga partia. Prowadzenie zmieniało się raz za razem i do rozstrzygnięcia seta potrzebna była gra na przewagi. Oba zespoły miały piłki setowe – SPS Konspol dwie, Orzeł cztery. Lepsi ostatecznie okazali się siatkarze z Międzyrzecza triumfując 30:28.

Trzeci set był już tylko formalnością. Goście wygrali go 25:19 i triumfowali w całym spotkaniu 3:0. Takim samym bilansem Orzeł wygrał play-offy, awansując do turnieju półfinałowego. Dla słupczan porażka w sobotę oznacza koniec sezonu.

SPS Konspol Słupca – LBS Bank KS Orzeł Międzyrzecz 0:3 (21:25, 28:30, 19:25)

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   SPS Słupca,   Orzeł Międzyrzecz,   play-off

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO