WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wiosną nie strzeliły ani jednej bramki. W piątek zagrają z Medykiem

Dodano: 1.04.2021 13:04
Źródło: LM.pl

Starcie Medyka POLOmarket Konin z Rolnikiem B. Głogówek zakończy piętnastą kolejkę Ekstraligi. Po dwóch porażkach z rzędu koninianki mają bardzo duże szanse na zanotowanie wygranej.

Ostatnie dni nie były proste dla Medyka POLOmarket Konin. Trapiony kontuzjami zespół najpierw przegrał 1:4 z Olimpią Szczecin, a następnie odpadł z Pucharu Polski po porażce 0:3 z UKS SMS Łódź. Po dobrym początku wiosny te dwa ciosy mogły zaboleć. Na święta koninianki mogą sobie jednak sprawić prezent w postaci przełamania i kompletu punktów. W piątek w ramach piętnastej kolejki Ekstraligi zmierzą się bowiem z Rolnikiem B. Głogówek.

Drużyna Romana Jaszczaka będzie zdecydowanym faworytem tego starcia. Rolnik zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli Ekstraligi z dorobkiem zaledwie dwóch punktów. Nie wygrał ani jednego meczu, strzelił dotąd zaledwie cztery bramki (żadnej wiosną) i jest razem z ROW-em Rybnik dość pewnym kandydatem do spadku.

Zespół spod Głogówka przegrał z Medykiem POLOmarket już pierwsze starcie w tym sezonie. Koninianki triumfowały wtedy 6:0 po golach Ernestiny Abambili, Dominiki Kopińskiej, Nikol Kaletki, Orgi Sirant i Julii Maskiewicz. Medyczki potwierdziły swoją wyższość również zimą, podczas sparingu. Triumfowały wtedy 8:1.

Spotkanie Medyka POLOmarket z Rolnikiem zakończy piętnastą kolejkę Ekstraligi. Wszystkie poprzednie mecze rozegrane zostaną już w czwartek. Najciekawiej zapowiada się starcie we Wrocławiu, gdzie Śląsk podejmie Górnika Łęczna. Strata punktów przez jeden lub nawet oba zespoły powinna dać nieco oddechu Medykowi POLOmarket Konin, który cały czas musi bronić swojego miejsca na podium. Drugi w tabeli UKS SMS Łódź zmierzy się ze Sportisem KKP Bydgoszcz, a lider z Sosnowca zagra z AP Lotos Gdańsk.

Spotkanie pomiędzy Medykiem POLOmarket Konin a Rolnikiem B. Głogówek rozpocznie się w piątek 2 kwietnia o godz. 14.00 na Stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego przy ul. Podwale 1 w Koninie. Transmisję z meczu oglądać będzie można w portalu LM.pl.

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO