WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Już jutro walka Klaczka w KSW. Jego rywal przegrał zaledwie raz

Dodano: 23.04.2021 13:59
Źródło: LM.pl

Po dwóch latach przerwy koniński wojownik Krzysztof Klaczek znów wejdzie do oktagonu na gali KSW. Jego rywalem będzie Słowak Vojto Barborik.

Klaczek wraca do KSW, by zanotować swoje pierwsze zwycięstwo w barwach tej organizacji. Debiut w 2019 roku, choć udany mimo krótkiego czasu na przygotowanie do walki, zakończył się porażką koninianina. W 2020 roku Klaczek zaś musiał wyleczyć zerwane więzadło w kolanie i dlatego do oktagonu wraca dopiero teraz.

W jego drugim występie na gali KSW zmierzy się z Vojto Barborikiem. Utalentowany Słowak zadebiutuje w barwach polskiej organizacji. W trzynastu dotychczasowych walkach przegrał zaledwie raz, w 2014 roku. Dziesięć zwycięstw zanotował przed czasem (dziewięć poddań i jeden nokaut). Ma spore umiejętności walki w parterze, w przeszłości trenował m.in. zapasy i BJJ (posiada brązowy pas). Ale jak przekonuje Klaczek, również w stójce Słowak radzi sobie nieźle. – Ma solidny boksik, dokładne ciosy, dynamiczne. Jego dominującą umiejętnością jest parter, ale w stójce ma niebezpieczne długie ciosy proste – oceniał zawodnik Shooters Konin w marcowej rozmowie z portalem MMA Rocks.

Jak przekonuje koninianin, walka z Barborikiem ma pomóc mu w wejściu do czołówki KSW. – Chciałbym stoczyć dwie walki w tym roku. Mam duże chęci na wbicie się w top KSW. Walka to zweryfikuje, ale apetyt jest duży – mówił Klaczek w marcu.

Dla zawodnika z Konina będzie to dziewiętnasty zawodowy pojedynek. Wygrał do tej pory dwanaście walk (trzy przez nokaut, cztery przez poddanie, pięć decyzją sędziów), przegrał sześć. Gala KSW 60 rozpocznie się w sobotę 24 kwietnia o godz. 20.00 w Łodzi. Transmisję z wydarzenia oglądać można na kswtv.com/tv/klaczek.

fot. archiwum

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MMA,   mieszane sztuki walki,   KSW,   Krzysztof Klaczek,   Vojto Barborik,   KSW 60,   gala MMA,   Shooters Konin

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar jeżeli jutro przera kariera w KSW zakończona. po ostatniej walce za wiele do pokazania nie było
Dodano: 23.04.2021 16:36    Przez: Tony Soprano
Żeby tylko klaczek na policję nie dzwonił jak dostanie lomot he he
Dodano: 23.04.2021 17:20    Przez: Hiszpan1899
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO