WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

II liga. Tomasz Robak nie będzie już trenerem Wilków Wilczyn

Dodano: 3.05.2021 12:15
Źródło: LM.pl

Dotychczasowy szkoleniowiec siatkarskiej drużyny Wilków Wilczyn, Tomasz Robak, nie będzie prowadził zespołu w najbliższym sezonie. Nazwisko nowego trenera nie jest jeszcze znane.

O rozstaniu z dotychczasowym szkoleniowcem pierwszej drużyny wilczyński klub poinformował w komunikacie na swoim profilu FB. – Serdecznie dziękujemy za całą dotychczasową pracę wykonaną w Wilczynie i życzymy wielu sukcesów na dalszej sportowej drodze – czytamy.

Tomasz Robak był trenerem Wilków od maja 2019 roku. Była to jego druga przygoda z wilczyńskim klubem. W pierwszym sezonie pracy jego zespół awansował do turnieju półfinałowego, ale z powodu pandemii zawody nie zostały rozegrane. W minionym sezonie Wilki ponownie przeszły fazę play-off, a w turnieju półfinałowym uplasowały się na czwartym miejscu z dorobkiem trzech punktów.

Nazwisko następcy Tomasza Robaka nie zostało jeszcze podane.

fot. Wilki Wilczyn

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:siatkówka,   II liga,   Wilki Wilczyn,   Tomasz Robak,   trener

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO