LM.plSportLicytacje dla prezesa Górnika. Zbierają na jego rehabilitację

Licytacje dla prezesa Górnika. Zbierają na jego rehabilitację

Dodano: , Żródło: LM.pl
Licytacje dla prezesa Górnika. Zbierają na jego rehabilitację

Koszulki meczowe na licytacje wystawili Paweł Błaszczak, zawodnik Górnika Konin, a także sam koniński klub. Zysk z akcji przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację prezesa Mateusza Michalskiego.

Mateusz Michalski z Górnikiem Konin związany jest od lat. W przeszłości wspomagał finansowo klub z Konina, był również członkiem zarządu, a od 2017 roku jest prezesem Górnika. W ostatnich tygodniach przeszedł COVID-19. Ze względu na choroby współistniejące przebieg zakażenia był ciężki, a koronawirus doprowadził do sporych zniszczeń w jego organizmie. Ze względu na chorobę Mateusz Michalski nie może prowadzić swojej firmy, która była jego jedynym źródłem dochodu. Stąd prośba o wsparcie w leczeniu prezesa konińskiego klubu – jego bliscy uruchomili specjalną zbiórkę pieniędzy na rehabilitację (link TUTAJ).

Wspomóc prezesa Górnika postanowił również klub. Kilka dni temu wystartowała pierwsza licytacja na rzecz Mateusza Michalskiego. Na profilu FB klubu licytować można koszulkę meczową Górnika Konin z podpisami zawodników pierwszego zespołu (licytować można TUTAJ). Aukcja potrwa do godz. 19.57 we wtorek 18 maja. W kolejnych dniach uruchomione zostaną kolejne licytacje.

Indywidualnie na wsparcie Mateusza Michalskiego zdecydował się również Paweł Błaszczak. Wieloletni piłkarz Górnika na swoim profilu FB wystawił także koszulkę meczową ze swoim numerem. Aukcja potrwa do godz. 19.57 w czwartek 20 maja (licytować można TUTAJ).

fot. Paweł Błaszczak

Licytacje dla prezesa Górnika. Zbierają na jego rehabilitację
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole