WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Licytacje dla prezesa Górnika. Zbierają na jego rehabilitację

Dodano: 16.05.2021 16:28
Źródło: LM.pl

Koszulki meczowe na licytacje wystawili Paweł Błaszczak, zawodnik Górnika Konin, a także sam koniński klub. Zysk z akcji przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację prezesa Mateusza Michalskiego.

Mateusz Michalski z Górnikiem Konin związany jest od lat. W przeszłości wspomagał finansowo klub z Konina, był również członkiem zarządu, a od 2017 roku jest prezesem Górnika. W ostatnich tygodniach przeszedł COVID-19. Ze względu na choroby współistniejące przebieg zakażenia był ciężki, a koronawirus doprowadził do sporych zniszczeń w jego organizmie. Ze względu na chorobę Mateusz Michalski nie może prowadzić swojej firmy, która była jego jedynym źródłem dochodu. Stąd prośba o wsparcie w leczeniu prezesa konińskiego klubu – jego bliscy uruchomili specjalną zbiórkę pieniędzy na rehabilitację (link TUTAJ).

Wspomóc prezesa Górnika postanowił również klub. Kilka dni temu wystartowała pierwsza licytacja na rzecz Mateusza Michalskiego. Na profilu FB klubu licytować można koszulkę meczową Górnika Konin z podpisami zawodników pierwszego zespołu (licytować można TUTAJ). Aukcja potrwa do godz. 19.57 we wtorek 18 maja. W kolejnych dniach uruchomione zostaną kolejne licytacje.

Indywidualnie na wsparcie Mateusza Michalskiego zdecydował się również Paweł Błaszczak. Wieloletni piłkarz Górnika na swoim profilu FB wystawił także koszulkę meczową ze swoim numerem. Aukcja potrwa do godz. 19.57 w czwartek 20 maja (licytować można TUTAJ).

fot. Paweł Błaszczak

  • Licytacje dla prezesa Górnika. Zbierają na jego rehabilitację

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO