WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Smug zalicza debiut w Interze

Dodano: 28.10.2012 02:14
Źródło: LM.pl
Dawid Smug, pochodzący z Konina bramkarz młodzieżowego zespołu Interu Mediolan, zagrał pierwszy mecz w swoim włoskim zespole, do którego dołączył ostatniego lata. Koninianin zachował czyste konto, jednak Inter zdołał zaledwie zremisować z Brescią.

Występujący w Primawerze Inter to jeden z faworytów do tytułu mistrza Włoch, który przed ostatnim spotkaniem zajmował drugie miejsce w tabeli ligowej. Przeciwnikiem zespołu Dawida Smuga była czerwona latarnia ligi – Brescia. Pomimo różnicy jakościowej gościom udało się wywalczyć bezbramkowy remis z Interem, który po serii wygranych na początku sezonu notuje drugi z rzędu remis. Czyste konto w spotkaniu zachował koniński bramkarz Dawid Smug, dla którego był to pierwszy ligowy mecz w zespole Interu. Jak podaje strona Interu Mediolan, trener zespołu z Primawery postanowił w meczu z Brescią poeksperymentować ze składem, dlatego też zapewne w jedenastce meczowej pojawił się Dawid Smug. Jego dobra dyspozycja i kilka udanych interwencji mogą mu jednak pomóc wywalczyć miejsce w pierwszym składzie na dłużej.  

źródło: inter.it


Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:piłka nożna,   Inter Mediolan,   Dawid Smug,   Primavera

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Śłaby był jak nic, brescia nawet połowy nie przeszła więc nawet piłki nie dotknął więcnie wiem dlaczego napisali o dobrej dyspozycji, nikt nie dodał że był to mecz 3 ligi juniorskiej
Dodano: 28.10.2012 09:03    Przez: ~widziałem
Twój z***any umysł też jest słaby jak nic, nawet połowy podstawówki nie skończyłeś, więc wiem dlaczego jesteś takim półgłówkiem, dodam że powinieneś występować w Debil Champions League.
Dodano: 28.10.2012 14:07    Przez: ~brescia
BRAWO DAWID!!!!POWODZENIA!!!
Dodano: 28.10.2012 09:33    Przez: ~KOLEGA
Inter gra dzisiaj z Bologną więc nie wiem skąd to info - faktycznie nikt nie napisał że to liga akademicka !!
Dodano: 28.10.2012 09:44    Przez: ~q
zazdrość słupczków, kleczewiaków, turkowiaków i innych TAKICH PIŁKARZY MA TYLKO GÓRNIK
Dodano: 28.10.2012 10:43    Przez: ~GORNIK KONIN
SMUG WROCI DO WIELKOPOLSKI TAK SZYBKO JAK FRACKOWIAT Z ATALANTY jest słabyyy :) Frackowiak wrocił i nawet nie gra w 3 lidze he :) wielki bramkarz WŁOCH
Dodano: 28.10.2012 11:02    Przez: ~kibicccc
Nie rozumiem dlaczego tak komentujesz to wszystko. Ktoś z naszego zadupia dostał wielką szansę w swoim życiu,a ty mówisz ,że jest słaby.. Jeśli jesteś lepszy to to pokaż - zazdrość jest cecha ludzi żałosnych. Pozdrawiam.
Dodano: 30.10.2012 19:30    Przez: ~Hejter
Czy to była męska liga ?
Dodano: 28.10.2012 14:49    Przez: ~KSG
To była liga, w której twoja stara po każdym golu robi...
Dodano: 28.10.2012 18:17    Przez: ~gks
ja pierdziele ale zazdrośników, sami nic nie dzialają ale KRYTYKOWAĆ ach.Powodzenia dla tego młodego człowieka, wyjdzie mu to wyjdzie ale przynajmniej próbuje coś zmienić a nie jak część rodaków
Dodano: 28.10.2012 20:30    Przez: ~Jacek
sie dziwisz ze zadrosnikow tylke wielu jest lepszych od niego a on marnuje szanse tym lepszych a to ze go po 2 latach wywala to 100% PEWNE GOŚĆ NIEMA HARAKTERU STRUSIA to jest meska cipka takilalus ladnie ubrany prawie jak dziewczyna waskie spodnie jak gey, pilkarz to musi miec naje..w glowie bo inaczej nic z niego nie bedzie zapytajcie lewego boruca wasyla iwanskiego przyrowskiego riberiego ronaldo figo bonska i innych lato wam przeszkadzal na prezesta bo zachowywal sie jak pilkarz a nie jak prezes on nie kazal sobie mowic na pan tylko na ty to wszystkich razilo jak mozna zartowac z powaznych spraw a tacy sa pilkarze i policjanci trzeba miec charakter wojownika a nie cipki.
Dodano: 29.10.2012 12:49    Przez: ~KSG
fachowcy sami się odezwali.jak jesteście tacy wyśmienici to czemu tu jesteście na zadupiu,a nie tam.te wasze komentarze świadczą tylko o tym że jesteście dupkami żałosnymi.lepiej się nie wypowiadajcie bo jesteście żałośni.wy jesteście tu a on tam.nic dodać nić ująć.co"polak polakowi oczy wydłubie".
Dodano: 29.10.2012 13:55    Przez: ~abc
ty ksg ale ci słoma z butów wychodzi.'' fachowiec" się znalazł.
Dodano: 29.10.2012 13:59    Przez: ~abc
tur ture 0 wychowankow na wyszym szczeblu, skp 0 wychowankow na wyszym szczeblu, kleczewioki 0 wychowankow na wyszczym szczeblu, a gornik konin oj miał miał ich troche np: Andrzej Wozniak ktory ma przydomek ksiarze paryrza, wiec napinacze morda w kubeł bo gornik konin jest potenga regionu.
Dodano: 29.10.2012 14:15    Przez: ~Olimpia Koło
1 z 3
123>>