WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Trzy medale konińskich kolarzy

Dodano: 2.07.2013 16:56
Źródło: LM.pl
Rafał Klepacki i Eryk Sobiech wywalczyli dwa medale podczas dwóch różnych wyścigów, odbywających się w miniony weekend. Dodatkowy krążek z zawodów drużynowych przywieźli również reprezentanci KLTC Konin.

W sobotę o Puchar Wójta Gminy Kleszczewo ścigał się Eryk Sobiech. Trasa wiodąca wokół autostrady w okolicach Poznania miała długość 76 km, a koninianin był jedynym reprezentantem naszego miasta na tej imprezie. Wyrównana walka toczyła się do samej mety wyścigu – finisz odbywał się w dużej grupie, bowiem wcześniejsi uciekinierzy zostali dogonieni przez resztę stawki. Sobiechowi udało się wywalczyć w tych zawodach trzecie miejsce.

Jeszcze lepsze wyniki uzyskali kolarze KLTC Konin podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Kolarstwie Torowym, które odbywały się w Pruszkowie. Złoty medal w tych zawodach wywalczył w konkurencji scratch Rafał Klepacki. Srebro na dystansie 4000 m zdobyła natomiast drużynowo ekipa KLTC Konin. W skład zespołu weszli: Dorian Bartkiewicz, Rafał Klepacki, Wojciech Pszczolarski i Damian Skiba.

źródło: kltc.pl


 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Pamietam jak jeszcze konin reprezentowali Maciej Olkowski, Arkadiusz Walny, Tomasz Gołza czy Jacek Swędrowski, Panowie naprawde jezdzili na wysokim poziomie. Olkowski wspanialy sprinter, Walny i Gołza czasowcy i ponoc dobrzy górale. Co sie z nimi dzieje?
Dodano: 04.07.2013 09:25    Przez: ~kibic
pracują :) teraz w Koninie jeździ Pszczolarski młodzieżowy mistrz europy który będzie bronił tego tytułu już za kilka dni :) Rafał Klepacki to też wspaniały oraz uzdolniony kolarz, członek kadry narodowej młodzieżowców, który również może sie pochwalić licznymi sukcesami.
Dodano: 08.07.2013 12:07    Przez: ~kibic w temacie
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO