WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Czyszczewski znów na podium

Dodano: 21.08.2014 13:00
Źródło: LM.pl

Kolarz KLTC Konin Marcin Czyszczewski wywalczył kolejny medal na międzynarodowej imprezie. Tym razem koninianin zdobył brąz na Mistrzostwach Świata w Kolarstwie Torowym.

Zawody odbywały się w koreańskim Gwang Myeong. Kadra Polski liczyła łącznie czterech juniorów (w tym Marcin Czyszczewski) oraz jedną zawodniczkę. Trzem reprezentantom – Michałowi Lewandowskiemu (Copernicus SMS Toruń), Patrykowi Rajkowskiemu (UKS Jedynka Limaro Kórnik) i Marcinowi Czyszczewskiemu (KLTC Konin) – udało się wywalczyć brązowy medal w wyścigu drużynowym.

Do tego osiągnięcia wystarczył im czas 1.01.789. Do złotych medalistów – Rosjan – Polacy stracili zaledwie jedną sekundę. Na drugim miejscu uplasowali się natomiast reprezentanci Korei Południowej.

Brąz na mistrzostwach świata to drugi krążek wywalczony w ostatnim czasie przez zawodnika KLTC Konin. Wcześniej koninianin wywalczył srebrny medal w sprincie drużynowym podczas Mistrzostw Europy.

źródło/fot.: pzkol.pl

  • Czyszczewski znów na podium

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

BRAWO MARCINIE zycze dalszych sukcesow
Dodano: 21.08.2014 14:05    Przez: ~rowery
MOŻE I NIE SZTUKĄ JEST BYLE PEDAŁOWAĆ, NIE SZTUKĄ JEST BYLE CO GĘGAĆ, BYLE BY IDIOTYCZNIE GĘGAĆ, ALE SZTUKĄ JEST, ZDOBYWAĆ MEDALE NA ŚWIATOWYM POZIOMIE,NIECH KAŻDY TEJ SZTUKI SPRUBUJE, ZANIM NAPISZE TU COŚ IDIOTYCZNEGO. JA WIEM ŻE TO JEST POCZĄTEK SUKCESÓW 17-LETNIEGO MARCINA.
Dodano: 27.08.2014 05:44    Przez: ~PELETONIK
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO