LM.plSportWeekend z Medykiem. Klasyk dla Czarnych, Pszczółki pokąsały trzeci zespół

Weekend z Medykiem. Klasyk dla Czarnych, Pszczółki pokąsały trzeci zespół

Medyk Konin

Pierwszy i trzeci zespół Medyka POLOmarket Konin zanotował porażki. Wygrały za to rezerwy. Najważniejszy pojedynek rozegrano jednak w Sosnowcu.

Mecze Medyka Konin z Czarnymi Sosnowiec mają bardzo długą historię i obfitują w wiele niespodziewanych zdarzeń. Natomiast wczoraj takiej niespodzianki jak kilka miesięcy wcześniej na Podwalu nie było. Po wygranej w Szczecinie Czarni rozprawili się przekonująco z kolejnym ligowym rywalem. Piłkarki z Zagłębia Dąbrowskiego wygrały 6:1, tylko do 43. minuty dając nadzieje gościom na dobry wynik.

W II lidze rezerwy wygrały 3:0 z Włókniarzem Białystok, w III drużyna o sympatycznej nazwie Potok Pszczółki rozbiła trzeci garnitur Medyka aż 7:0. Gospodarze temat zakończyli w 17. minucie, gdy prowadzili już 3:0. Wszystkie bramki padły w odstępie sześciu minut.

Czarni Antrans Sosnowiec – Medyk POLOmarket Konin 6:1 (12', 43' Klaudia Miłek, 26', 70' Patrycja Sarapata, 58' Kaletka, 83' Zuzanna Grzywińska – 31' Patrycja Ziemba)

Medyk: Julia Woźniak – Eva Maria-Niit, Stella Oshobukola, Julia Chudy, Monika Mierzejewska, Patrycja Ziemba (72' Liwia Lizik), Nina Budzińska, Elena Aristodemou, Oliwia Jaśniak, Patrycja Sikora (46' Zuzanna Kogutek), Grigoria Pouliou

Medyk POLOmarket II Konin – Włókniarz Białystok 3:0

Potok Pszczółki – Medyk POLOmarket III Konin 7:0