WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Szansa na darmowy rejs tramwajem wodnym po rzece Warcie

Dodano: 23.06.2016 17:37

Tramwaj wodny znowu będzie pływał po Warcie. Rejsy odbędą się w najbliższą sobotę.

Łódź motorowa „Pociejewo” do bulwaru nadwarciańskiego przybiła na Dni Konina. Zainteresowanie nią było ogromne. Wielu mieszkańcom nie udało się skorzystać z okazji, by wybrać się w rejs tramwajem.

Będzie na to znowu szansa 25 czerwca. Zaplanowano na ten dzień cztery rejsy po Warcie. Odbędą się one o godz. 14, 15, 16 i 17. Żeby móc skorzystać z możliwości przepłynięcia się tramwajem, trzeba odebrać bezpłatne zaproszenia w Centrum Informacji Miejskiej znajdującym się przy bulwarze. Będą one wydawane w sobotę (25 czerwca) od godz. 11, aż do wyczerpania. 

  • Szansa na darmowy rejs tramwajem wodnym. Znowu będzie pływał po Warcie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie znam nikogo z sld i um. Dam rade sie zalapac na dwa bilety ?
Dodano: 23.06.2016 19:27    Przez: ~Antonio Brzozowicz
O tym tramwaju to więcej się pisze niż z niego korzysta.
Dodano: 23.06.2016 17:54    Przez: ~Kajak
Och! Jaka niesamowita okazja! Wszystko dzięki świętemu Józefowi od krzyża z Konina. Inwestycji w naszym mieście moc, bo nasz święty prezydent dba o mieszkańców. Ciekawe kiedy dorzuci darmowe bilety do Londynu w jedną stronę?
Dodano: 23.06.2016 18:06    Przez: ~Jak
Przepraszam bardzo,skoro było tak wielu chętnych na rejs....to dlaczego bilety nie kosztują te głupie 10 zl ...tylko za darmo? Przecież ten tramwaj wodny ma na siebie zarabiać...paliwo bardzo drogie...spalanie tej łajby na 1h to ok 30 litrów....rozumiem ,że PKS jest bogatą instytucją i zamiast wymienić te rzęchy autobusy z lat 90...to woli za darmo pływać po warcie....a wy Włodarze miasta kiiedy zrobicie dk25 wraz z ścieżką rowerową...mamy zablokować to padło żeby do was dotarło ?
Dodano: 23.06.2016 19:51    Przez: ~benson

KOMENTARZE

O tym tramwaju to więcej się pisze niż z niego korzysta.
Dodano: 23.06.2016 17:54    Przez: ~Kajak
Och! Jaka niesamowita okazja! Wszystko dzięki świętemu Józefowi od krzyża z Konina. Inwestycji w naszym mieście moc, bo nasz święty prezydent dba o mieszkańców. Ciekawe kiedy dorzuci darmowe bilety do Londynu w jedną stronę?
Dodano: 23.06.2016 18:06    Przez: ~Jak
Do darmowego tramwaju wodnego święty Józef od krzyża z Konina dorzuci bilet do Londynu w jedną stronę.
Dodano: 23.06.2016 18:10    Przez: ~JAK
Każdy po przepłynięciu tramwajem wodnym otrzyma od świętego Józefa od krzyża z Konina darmowy bilet lotniczy w jedną stronę do Londynu.
Dodano: 23.06.2016 18:16    Przez: ~Ginący komentarz
Nie znam nikogo z sld i um. Dam rade sie zalapac na dwa bilety ?
Dodano: 23.06.2016 19:27    Przez: ~Antonio Brzozowicz
ten tramwaj jest tak potrzebny jak dziura w moście ,miasto teraz zapłaci za fanaberie radnego z peło . A nam potrzebna jest praca ,praca i praca panie Nowicki !Chleba i pracy! czy to rozumiecie włodarze ,chyba nie .....
Dodano: 23.06.2016 19:43    Przez: ~młody bez pracy
Przepraszam bardzo,skoro było tak wielu chętnych na rejs....to dlaczego bilety nie kosztują te głupie 10 zl ...tylko za darmo? Przecież ten tramwaj wodny ma na siebie zarabiać...paliwo bardzo drogie...spalanie tej łajby na 1h to ok 30 litrów....rozumiem ,że PKS jest bogatą instytucją i zamiast wymienić te rzęchy autobusy z lat 90...to woli za darmo pływać po warcie....a wy Włodarze miasta kiiedy zrobicie dk25 wraz z ścieżką rowerową...mamy zablokować to padło żeby do was dotarło ?
Dodano: 23.06.2016 19:51    Przez: ~benson
Oni zrobią płatne rejsy dopiero jak wszyscy pracownicy UM i i ich pociotki, oraz wszyscy radni i też ich pociotki popływają za darmo - To teraz szanowny benson już wiesz dlaczego tymczasowo pływają bez biletów. Pozdrawiam i dziękuje za bardzo mądre spostrzeżenie dla tego tematu. Ja jeszcze się zapytuję dlaczego ten "tramwaj" nie pływa tam codziennie ?
Dodano: 23.06.2016 22:12    Przez: ~dlaczego za darmo ?
Ten rejs nie jest za darmo. Jest tzw. łapówką dla mieszkańców żeby ich omamić, jaki to nasz szanowny prezydent hojny, dobry, łaskawy. Ponoć na nic w budżecie kasy nie ma, ponoć biedne miasto. Paliwo do łódeczki kosztuje, obsługa kosztuje, dopływanie z jezior kosztuje... Ale na "prezydenckiego cukiereczka dla głupców" się znajdzie, żeby go mile wspominali.
Dodano: 24.06.2016 18:14    Przez: ~ewa
48 osób będzie szczęśliwych
Dodano: 23.06.2016 19:53    Przez: ~udacznik
chleba i pracy panie Nowicki !
Dodano: 23.06.2016 20:01    Przez: ~kazek
Bez nadzieja ( żarty) ;)
Dodano: 23.06.2016 20:12    Przez: ~aaaa
1 z 2
12>>