WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Seniorzy z regionu po raz kolejny wystąpili dla miasta

Dodano: 5.02.2017 18:16
Źródło: LM.pl

Cygańskie rytmy, czy znane wszystkim przeboje „Filipinek”. Publiczność po raz kolejny doskonale bawiła się na koncercie „Seniorzy dla miasta”.

Sala widowiskowa Konińskiego Domu Kultury była wypełniona po brzegi. Na scenie zaprezentowały się takie zespoły jak „Jutrzenka” i „Tulipan”. Ten ostatni wykonywał piosenki z repertuaru „Filipinek”. Był też duet „Ona i On”, którego członkowie wystąpili również solo. Nie zabrakło doskonałych i wprawiających wszystkich w znakomity humor monologów Janiny Bednarskiej, gawędziarki z Sompolna.

Wisienką na torcie były cygańskie stroje i najbardziej znane przeboje w wykonaniu gospodarza koncertu – zespołu „Fantazja” z Konińskiego Domu Kultury. Seniorzy zaśpiewali m.in.”Graj piękny Cyganie”, czy „Cyganeria”. Na koniec wszyscy artyści zaśpiewali „Tańczę z tobą moje życie”, z repertuaru Dona Vasyla.  

slajd 1 z 24
NASTĘPNY SLAJD

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

Zazdrość a może jeszcze emeryturę Rydzykowi mają dać tak trzymajcie się seniorzy i bawcie się.
Dodano: 6.02.2017 09:33    Przez: ~emeryt
Też będziesz stary, chyba że nie dożyjesz :(
Dodano: 6.02.2017 09:56    Przez: ~Viola
A te piękne panie maja niktóre po dziewiedziesoąd lat i zobacz jak wyglodają i one malo chodzą do lekarzy bo nie mają czasu próby występy bale zabawy a ty siedzisz przy komputerze i zazdrościsz i tych lat niedożyjesz
Dodano: 6.02.2017 11:54    Przez: ~sompolanka
Przepraszam Aga... pozwól, że się Ci zapytam - dlaczego tak pytasz się o te finanse ? Chcesz im zabrać czy dołożyć trochę ?
Dodano: 5.02.2017 22:21    Przez: ~Luniu
do jak to, zeby nie te stare dziaduszki to bys siedzial na dupie w domu w miejskiej klatce a tak to masz prace jazeli oczywiscie jestes lekarzem a nie jakims konowalem
Dodano: 6.02.2017 10:43    Przez: ~ap

KOMENTARZE

Fajne babki, część z nich znam osobiście. A kto i za czyje szyje im te ubrania. Czy miasto finansuje im te stroje?
Dodano: 05.02.2017 19:05    Przez: ~Aga
Przepraszam Aga... pozwól, że się Ci zapytam - dlaczego tak pytasz się o te finanse ? Chcesz im zabrać czy dołożyć trochę ?
Dodano: 05.02.2017 22:21    Przez: ~Luniu
Same sobie kompletujemy stroje.
Dodano: 06.02.2017 19:59    Przez: ~Mmmm.
Konin! Rytmy cygańskie albo Disco-Polo (z resztą to jest to samo). To już sufit możliwości.
Dodano: 05.02.2017 19:12    Przez: ~Pan da! Pan da! Pan da!
Stare dziaduszki wywijaja później przychodzą do mnie do szpitala i mówią panie tam boli tam szczyko. A no jak się lata po melanzach to zaś tak jest. Różaniec i do kościoła a nie potupanki w glowie
Dodano: 06.02.2017 08:46    Przez: ~Jak to tak
Zazdrość a może jeszcze emeryturę Rydzykowi mają dać tak trzymajcie się seniorzy i bawcie się.
Dodano: 06.02.2017 09:33    Przez: ~emeryt
Też będziesz stary, chyba że nie dożyjesz :(
Dodano: 06.02.2017 09:56    Przez: ~Viola
Konin = miasto seniorów !
Dodano: 06.02.2017 09:51    Przez: ~jb
do jak to, zeby nie te stare dziaduszki to bys siedzial na dupie w domu w miejskiej klatce a tak to masz prace jazeli oczywiscie jestes lekarzem a nie jakims konowalem