WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Majówka na drogach powiatu konińskiego. Było bezpiecznie

Dodano: 7.05.2018 15:00
Źródło: LM.pl

Blisko 250 policjantów pilnowało porządku na drogach powiatu konińskiego. Majowy wydłużony weekend przebiegł bezpiecznie.

W ciągu całego tygodnia doszło do 2 wypadków drogowych i 85 kolizji, w których ranne zostały dwie osoby. Jak podkreśla Marcin Jankowski, rzecznik komendanta miejskiego policji w Koninie, to bardzo dobra statystyka jak na taki długi okres wzmożonego ruchu na drogach.

- Policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców (powyżej 0,5 promila) oraz dwóch w stanie po spożyciu alkoholu ( poniżej 0,5 promila). Na rower po alkoholu wsiało 15 osób. Wszyscy zostali ukarani mandatami – informuje Marcin Jankowski.

Długi weekend okazał się też spokojny jeśli chodzi o festyny, czy inne imprezy masowe. Nie odnotowano żadnych poważnych zakłóceń ładu i porządku publicznego.

  • Majówka na drogach powiatu konińskiego. Było bezpiecznie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jak pisiolki-matolki nie jeżdżą to zawsze jest bezpiecznie, gorzej będzie dziesiątego bo pojadą na miesiączkę smoleńska.
Dodano: 07.05.2018 15:14    Przez: ~Q
Zawsze jest nadzieja ,że Kobrzycki ze swoją bandą niedorozwojów zawiną się wokół drzewa po drodze.
Dodano: 07.05.2018 18:38    Przez: ~pancerna brzoza
zycze wam obu ( Q i Pancerna..) zeby wasi najblizsi tez zgineli w wypadku i zeby tak jak wy teraz jakies gimbusy sie z was wysmiewaly.. lub dosadniej: zeby wam rodzine zlodzieje okradajacy wasz dom utlukli i zeby pol miasta wmawialo wam ze to wypadek a wy jestescie opetanymi niziolkami bez prawa glosu. zycze wam i waszym guru tego szczerze z calego serca zawsze gdy sie odzywacie ignorancko na ten temat
Dodano: 08.05.2018 01:22    Przez: ~kom2
ta spokojny a co tam sie dzialo na goslawicach nad jeziorem ,jechala straz i pogotowie na sygnale
Dodano: 07.05.2018 15:43    Przez: ~dzialkowiec
pozar domu letniskowego kepa
Dodano: 07.05.2018 17:44    Przez: ~ja
Kontrole mundurowi przeprowadzają wyrywkowo, a że mundurowych jest mało to i efekty mizerne, a najłatwiej zatrzymać i ukarać człowieka na rowerze po piwie, bo tego w szybkim samochodzie trudniej.
Dodano: 07.05.2018 16:14    Przez: ~K-n
a Stefan z Posady to wreście siedzi czy nie
Dodano: 07.05.2018 17:53    Przez: ~B
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO