WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ślesin. Policjanci dyskutowali z seniorami o bezpieczeństwie

Dodano: 1.06.2018 09:02
Źródło: LM.pl

Konińscy policjanci ostrzegają seniorów przed oszustami. W Ślesinie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Razem dla bezpieczeństwa”.

Co jakiś czas mundurowi informują o kolejnych próbach oszukania starszych osób „na wnuczka”, czy „na policjanta”. Jak podkreślają funkcjonariusze, seniorzy są grupą szczególnie narażoną na działania przestępców, ponieważ wykorzystywana jest ich ufność i dobre intencje.

- Policjanci wychodzą z założenia, że nigdy za wiele takich spotkań, ostrzeżeń i podawania przykładów z życia wziętych, w jaki sposób ktoś został oszukany i co zrobić albo czego nie robić, aby samemu nie paść ofiarą oszustów – informuje Adrianna Karwowska-Kuna z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Stąd spotkanie w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Ślesinie. Seniorzy od policjantów poza garścią informacji otrzymali opaski odblaskowe, poradniki oraz ulotki.

fot. KMP Konin

  • Ślesin. Policjanci dyskutowali z seniorami o bezpieczeństwie
  • Ślesin. Policjanci dyskutowali z seniorami o bezpieczeństwie
  • Ślesin. Policjanci dyskutowali z seniorami o bezpieczeństwie
  • Ślesin. Policjanci dyskutowali z seniorami o bezpieczeństwie
  • Ślesin. Policjanci dyskutowali z seniorami o bezpieczeństwie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

ładna pani policjantka
Dodano: 1.06.2018 09:49    Przez: ~afaf
Ci co oszukują na "wnuczka" to powinni dostać medal. A ci co są oszukiwani powinni się nie przyznawać. Przez tyle lat nagłaśniane w telewizji, radio i prasie, a ci "biedni" emeryci i tak się nabierają i tracą grubą kasę.
Dodano: 1.06.2018 14:00    Przez: ~l

KOMENTARZE

ładna pani policjantka
Dodano: 01.06.2018 09:49    Przez: ~afaf
no i tu problem bo wiadomo że uroda nie idzie w parze z ..... ???
Dodano: 01.06.2018 17:50    Przez: ~sdfasdfasd
A tymczasem... "PiS chce schować GetBack. Ma to załatwić były ekonomista SKOK-ów" – GetBack to spółka ludzi PiS z parasolem ochronnym służb specjalnych. Platforma złożyła wniosek o powołanie komisji śledczej w sprawie afery, w której straty przekraczają 2,5 mld zł. Jednak PiS na to się nie zgodzi.
Dodano: 01.06.2018 10:46    Przez: ~Pn
@Truciciele - wiem.... prawda boli... najmocniej...
Dodano: 01.06.2018 19:52    Przez: ~Pn
I bardzo dobrze że się nie zgodzi
Dodano: 01.06.2018 22:33    Przez: ~Lucky Lucky luck
Przyjda po piSSuatach nonormalni to pispwska afera GetBack doczeka sie konisji ii ukarania winnych. Amen.
Dodano: 02.06.2018 08:25    Przez: ~Pn
A dlaczego policja pije a innym nie pozwala?!
Dodano: 01.06.2018 13:35    Przez: ~88
A czemu ty pijesz a policję nie prosisz?
Dodano: 01.06.2018 14:51    Przez: ~ZOMO
Na policjanta, na księdza, na ołtarz. Ostatnio chodzą na rachunek za energię.
Dodano: 01.06.2018 13:37    Przez: ~912
Za dużo tych bab w mundurach
Dodano: 01.06.2018 13:52    Przez: ~Józef
Kobieta w mundurze łagodzi obyczaje.
Dodano: 01.06.2018 17:32    Przez: ~Facet
Ci co oszukują na "wnuczka" to powinni dostać medal. A ci co są oszukiwani powinni się nie przyznawać. Przez tyle lat nagłaśniane w telewizji, radio i prasie, a ci "biedni" emeryci i tak się nabierają i tracą grubą kasę.
Dodano: 01.06.2018 14:00    Przez: ~l
Metodę "na wnuczka" wymyślił polski Cygan i jemu byś dał medal ?
Dodano: 01.06.2018 17:35    Przez: ~Arkadiusz
coś chyba smęciła bo mietek zasnął :-) , stop zatrudnianiu pociotków i familii ;-)
Dodano: 01.06.2018 17:13    Przez: ~truskawa
Faktem jest że kobieta łagodzi obyczaje tylko później siedzi w biurze albo zajmuje się p***rolami bo lump ma głęboko gdzieś na ulicy że to kobieta zaraz ich będzie 40 % stanu osobowego jak już nie ma oby tak dalej kumaci wiedzą o co chodzi i nie mówię że nie są potrzebne bo są ale nie aż tyle
Dodano: 01.06.2018 18:51    Przez: ~Steven
Zaprasza ta blondyneczke na kawę.
Dodano: 01.06.2018 23:17    Przez: ~anarchizm
No właśnie taka ładna ekspres kariera .... co ona robiła na niczym się nie zna gdzie robiła i co widziala