WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ślesin. Policjanci dyskutowali z seniorami o bezpieczeństwie

Dodano: 1.06.2018 09:02
Źródło: LM.pl

Konińscy policjanci ostrzegają seniorów przed oszustami. W Ślesinie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Razem dla bezpieczeństwa”.

Co jakiś czas mundurowi informują o kolejnych próbach oszukania starszych osób „na wnuczka”, czy „na policjanta”. Jak podkreślają funkcjonariusze, seniorzy są grupą szczególnie narażoną na działania przestępców, ponieważ wykorzystywana jest ich ufność i dobre intencje.

- Policjanci wychodzą z założenia, że nigdy za wiele takich spotkań, ostrzeżeń i podawania przykładów z życia wziętych, w jaki sposób ktoś został oszukany i co zrobić albo czego nie robić, aby samemu nie paść ofiarą oszustów – informuje Adrianna Karwowska-Kuna z Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Stąd spotkanie w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Ślesinie. Seniorzy od policjantów poza garścią informacji otrzymali opaski odblaskowe, poradniki oraz ulotki.

fot. KMP Konin

  • Ślesin. Policjanci dyskutowali z seniorami o bezpieczeństwie
  • Ślesin. Policjanci dyskutowali z seniorami o bezpieczeństwie
  • Ślesin. Policjanci dyskutowali z seniorami o bezpieczeństwie
  • Ślesin. Policjanci dyskutowali z seniorami o bezpieczeństwie
  • Ślesin. Policjanci dyskutowali z seniorami o bezpieczeństwie

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

ładna pani policjantka
Dodano: 1.06.2018 09:49    Przez: ~afaf
Ci co oszukują na "wnuczka" to powinni dostać medal. A ci co są oszukiwani powinni się nie przyznawać. Przez tyle lat nagłaśniane w telewizji, radio i prasie, a ci "biedni" emeryci i tak się nabierają i tracą grubą kasę.
Dodano: 1.06.2018 14:00    Przez: ~l

KOMENTARZE

ładna pani policjantka
Dodano: 01.06.2018 09:49    Przez: ~afaf
no i tu problem bo wiadomo że uroda nie idzie w parze z ..... ???
Dodano: 01.06.2018 17:50    Przez: ~sdfasdfasd
A tymczasem... "PiS chce schować GetBack. Ma to załatwić były ekonomista SKOK-ów" – GetBack to spółka ludzi PiS z parasolem ochronnym służb specjalnych. Platforma złożyła wniosek o powołanie komisji śledczej w sprawie afery, w której straty przekraczają 2,5 mld zł. Jednak PiS na to się nie zgodzi.
Dodano: 01.06.2018 10:46    Przez: ~Pn
@Truciciele - wiem.... prawda boli... najmocniej...
Dodano: 01.06.2018 19:52    Przez: ~Pn
I bardzo dobrze że się nie zgodzi
Dodano: 01.06.2018 22:33    Przez: ~Lucky Lucky luck
Przyjda po piSSuatach nonormalni to pispwska afera GetBack doczeka sie konisji ii ukarania winnych. Amen.
Dodano: 02.06.2018 08:25    Przez: ~Pn
A dlaczego policja pije a innym nie pozwala?!
Dodano: 01.06.2018 13:35    Przez: ~88
A czemu ty pijesz a policję nie prosisz?
Dodano: 01.06.2018 14:51    Przez: ~ZOMO
Na policjanta, na księdza, na ołtarz. Ostatnio chodzą na rachunek za energię.
Dodano: 01.06.2018 13:37    Przez: ~912
Za dużo tych bab w mundurach
Dodano: 01.06.2018 13:52    Przez: ~Józef
Kobieta w mundurze łagodzi obyczaje.
Dodano: 01.06.2018 17:32    Przez: ~Facet
Ci co oszukują na "wnuczka" to powinni dostać medal. A ci co są oszukiwani powinni się nie przyznawać. Przez tyle lat nagłaśniane w telewizji, radio i prasie, a ci "biedni" emeryci i tak się nabierają i tracą grubą kasę.
Dodano: 01.06.2018 14:00    Przez: ~l
Metodę "na wnuczka" wymyślił polski Cygan i jemu byś dał medal ?
Dodano: 01.06.2018 17:35    Przez: ~Arkadiusz
coś chyba smęciła bo mietek zasnął :-) , stop zatrudnianiu pociotków i familii ;-)
Dodano: 01.06.2018 17:13    Przez: ~truskawa
Faktem jest że kobieta łagodzi obyczaje tylko później siedzi w biurze albo zajmuje się p***rolami bo lump ma głęboko gdzieś na ulicy że to kobieta zaraz ich będzie 40 % stanu osobowego jak już nie ma oby tak dalej kumaci wiedzą o co chodzi i nie mówię że nie są potrzebne bo są ale nie aż tyle
Dodano: 01.06.2018 18:51    Przez: ~Steven
Zaprasza ta blondyneczke na kawę.
Dodano: 01.06.2018 23:17    Przez: ~anarchizm
No właśnie taka ładna ekspres kariera .... co ona robiła na niczym się nie zna gdzie robiła i co widziala