WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Straszna Noc Filmożerców - Zombie night

Materiał promocyjny

Dodano: 23.10.2018 08:57

„Zombie express” i „Mrok” to horrory, które widzowie zobaczą podczas Strasznej Nocy Filmożerców 3 listopada w kinie Oskard. W tym roku pod hasłem Zombie night . Do zdobycia nagrody.

Straszną Noc Filmożerców rozpoczną o 22.00 konkursy z nagrodami i pokaz horroru „Zombie express”. Przygotuj się do epidemii zombie w pociągu! Koreę Południową ogarnia chaos, a kolejne ofiary dołączają do hord ożywionych trupów. Zarażone osobniki trafiają także do rozpędzonego pociągu. Podróż momentalnie staje się dramatyczną walką o przetrwanie i prawdziwym testem na człowieczeństwo.

Kolejna propozycja to horror „Mrok”, który prezentowany był w ramach ogólnopolskiego przeglądu horrorów Fest Makabra, pokazującego najciekawsze i najoryginalniejsze dokonania światowego kina grozy ostatniego sezonu. „Mrok” to porównywana do kultowego obrazu „Pozwól mi wejść” mroczna i brutalna historia o przyjaźni dwojga samotnych nastolatków i ich nieokiełznanych instynktach. Odważny debiut reżysera i scenarzysty Justina P. Lange’a w błyskotliwy sposób łączy krwawy horror o zombie z przejmującym motywem wykluczenia. „Mrok” został nagrodzony za Najlepszy Scenariusz na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Fantastycznych Fantaspoa.

Ukrywająca się w lasach nieumarła nastolatka w trakcie polowania spotyka niewidomego chłopca, który właśnie wydostał się z rąk przetrzymującego go porywacza. Ich zaskakująca przyjaźń i wspólna walka z demonami przeszłości zaczną zbierać krwawe żniwo.

Na Straszną Noc Filmożerców zapraszamy już 3 listopada o 22.00.

Bilet 20 zł do nabycia w kasie Oskardu i na stronie internetowej: www.ckis.konin.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:noc filmożerców,   zombie night,   ckis
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO