WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Rzgów. Można zostać wójtem na jeden dzień. Licytacja WOŚP

Dodano: 9.01.2019 14:00
Źródło: LM.pl

Zasiąść w fotelu wójta i skosztować władzy na jeden dzień? Czemu nie! Już w najbliższą niedzielę podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do wylicytowania będzie fotel wójta gminy Rzgów.

Podczas ostatnich wyborów samorządowych chętnych na fotel wójta gminy Rzgów nie było wielu, Grzegorz Matuszak był jedynym startujących w wyborach kandydatem. Teraz jednak każdy, kto żałował, że nie powalczył o to stanowisko, będzie miał szansę nacieszyć się nim chociaż przez jeden dzień. Gmina Rzgów wystawia bowiem na licytację podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy fotel wójta, czyli jeden dzień władzy w gminie.

- Chcesz zasiąść w gabinecie i spróbować swoich sił jako Wójt Gminy Rzgów? - na tak postawione pytanie chyba mało kto odpowie: ,,nie". W informacji o licytacji czytamy również, co wygra najlepszy licytujący. - Osoba, która wygra licytację będzie miała możliwość m. in. zapoznania się z pracą urzędu, zwizytuje gminne jednostki organizacyjne, a także zapozna się z inwestycjami, które gmina obecnie realizuje.

Wygrać fotel wójta na jeden dzień będzie można już w najbliższą niedzielę. Licytacja odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Rzgowie i w Szkole Podstawowej w Sławsku. 

fot. Gmina Rzgów  • Rzgów. Można zostać wójtem na jeden dzień. Licytacja WOŚP

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Przynajmniej można komentować,a nie jak u gromodnicy Bekały.
Dodano: 09.01.2019 14:30    Przez: ~ajak
https://youtu.be/e96lbFiG_mi
Dodano: 09.01.2019 15:08    Przez: ~Srs
Po co na jeden dzień za 2,5 roku można zrobić referendum o odwołanie obecnego wójta lub za 5 lat wystartować i zostać na kolejne 5 lat samemu wójtem .
Dodano: 09.01.2019 15:37    Przez: ~KandydatNaWójta
A to gmina nie wie o tym, że nie można wylicytować urzędu wójta?? Fotel wójta niech sobie licytują, ale jak mebel, wycieczkę do biura wójta niech sobie licytują, ale od urzędu wójta są już wyborcy
Dodano: 09.01.2019 16:15    Przez: ~Kj
Wylicytuję, zostanę wójtem na jeden dzień i podpiszę wszystko co będę chciał i komu będę chciał a kolejnego dnia nie będę za to odpowiadał???SUPER
Dodano: 09.01.2019 20:29    Przez: ~Niezły myk
Pan Andrzej Grze.....ak (były wujt) ma zamiar wygrać te licytacje i udowodnić że jest w stanie zrobić więcej w ciągu jednieg dnia niż obecna władza w ciągu dwóch kadencji!
Dodano: 09.01.2019 23:00    Przez: ~Obserwator
Wzrosła opłata w Gminie Rzgów za wywóz odpadów o 37,5%Ciekawe czy potrzebne pieniążki na sztuczne stanowiska czy podwyżki są uchwalone dla Wójta i radnych.A tak na marginesie to wiecznie popiół wywożą a odpady zmieszane i plastiki raz w miesiącu chyba w tej gminie ludzie palą tym plastikiem i stąd tyle odpadu.Proszę wieczorem odwiedzić ulicę Zagórowską koło kościoła tam jeden Pan dba o czyste powietrze bez maski na twarz lepiej nie przechodzić koło jego posesji.Biedni jego sąsiedzi!!!
Dodano: 10.01.2019 16:01    Przez: ~Ziomal
Na tej Zagórowskiej to koło tego stawku, bagienka też bez maski nie da się przejść.No ale cóż taki tam samorząd działa.
Dodano: 10.01.2019 16:10    Przez: ~Eko
Z wywózką tych odpadów komunalnych to robią sobie kpiny. Pytam z jaką częstotliwością jeżdzą teraz po śmieci? To żarty. Ludzie w okół się buntują, bo to zdecydowanie za długi okres by śmieci trzymać przy domu.
Dodano: 13.01.2019 18:13    Przez: ~Qwert
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO