WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Grodziec. Gratulacje i podziękowania po wyborach w sołectwach

Dodano: 17.02.2019 11:49
Źródło: LM.pl

Zakończyły się wybory sołtysów w gminie Grodziec. Do zmian doszło w sześciu sołectwach.

Po zakończonych zebraniach sprawozdawczo-wyborczych, zorganizowano specjalne spotkanie dla sołtysów. Na zaproszenie wójta Grodźca, wzięli w nim udział ustępujący i nowi sołtysi.

- Praca Sołtysa wymaga wiele siły, wyrzeczeń, poświęceń i wytrwałości. Wie o tym każdy, kto pełnił w ciągu swojego życia jakąkolwiek funkcję społeczną – podkreślił wójt Mariusz Woźniak.

Z funkcją, zgodnie z własną decyzją, pożegnali się szefowie sołectw: Grodziec, Biała, Wielołęka, Biskupice, Królików i Junno. Sołtysi natomiast nie zmienili się w pozostałych dwunastu sołectwach. I tak po wyborach wygląda sytuacja w sołectwach:

Agnieszka Raszczyńska – sołectwo Grodziec, Robert Kaczmarek – sołectwo Biała, Katarzyna Nowicka – sołectwo Wielołęka, Małgorzata Musialska – sołectwo Biskupice, Radosław Hyżak – sołectwo Królików, Emilia Raszczyńska – sołectwo Junno, Małgorzata Bachorowicz – sołectwo Stara Ciświca, Jolanta Bartczak – sołectwo Lądek, Jan Balcerzak – sołectwo Janów, Grzegorza Choderny – sołectwo Nowe Grądy, Zdzisław Grygiel – sołectwo Królików Czwarty, Michał Kowalski – sołectwo Stary Borowiec, Ryszard Luźny – sołectwo Bystrzyca, Karol Mądry – sołectwo Czarnybród, Stanisław Nowicki – sołectwo Łagiewniki, Zenon Olejniczak – sołectwo Biała Kolonia, Jerzy Popławski – sołectwo Zaguźnica, Piotr Baranowski – sołectwo Stare Grądy.

Podczas spotkania, ustępującym sołtysom wręczono kwiaty i podziękowania, a wybranym – pamiątkowe listy gratulacyjne.

fot. UG Grodziec

  • Grodziec. Gratulacje i podziękowania po wyborach w sołectwach
  • Grodziec. Gratulacje i podziękowania po wyborach w sołectwach

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kiedy sołtysi Gminy Grodziec wraz z mieszkańcami pogonią niemieckiego dzierżawcę z folwarku Grodziec i Janów?Hrabiowie Kwileccy się w grobach przewracają jak to jest?Ta ziemia należy się Polakom a nie niemieckim mordercom naszego narodu.
Dodano: 17.02.2019 18:06    Przez: ~tak ma być

KOMENTARZE

He he dobre
Dodano: 17.02.2019 13:22    Przez: ~Lok
Kiedy sołtysi Gminy Grodziec wraz z mieszkańcami pogonią niemieckiego dzierżawcę z folwarku Grodziec i Janów?Hrabiowie Kwileccy się w grobach przewracają jak to jest?Ta ziemia należy się Polakom a nie niemieckim mordercom naszego narodu.
Dodano: 17.02.2019 18:06    Przez: ~tak ma być
To aby owe folwarki przeszły w polskie ręce skoro sa na terenie naszego kraju jak najbardziej tak ale czy napewno byś chciał/chciała aby je przejeli dawni hrabiowie i odbudowali majątki ogromne i posiadłości ziemskie a zwykły człowiek żył jak w tamtych czasach co najwyżej skromnie?
Dodano: 17.02.2019 19:07    Przez: ~Do "tak ma być"
Nic nie mówię o przywróceniu majątku dawnym właścicielom i wskazuję konkretnie komu się te folwarki należą-Narodowi Polskiemu.Wystarczy czytać ze zrozumieniem.Nie godzę się aby tym majątkiem w imieniu obcych zarządzali nasi zdrajcy z UB czy SB.Jeżeli jeszcze tego nie rozumiesz to jesteś ograniczony lub z tej kliki.
Dodano: 17.02.2019 19:22    Przez: ~tak ma być
A co że Ślesinem?
Dodano: 17.02.2019 13:50    Przez: ~hmmm
Bardzo dobrze! Młody człowiek, ale nie zapomina tak jak wiekszosc która się dorwała do władzy o osobach, które działały na rzecz gminy w latach poprzednich. Cenie w tym człowieku to, ze bez względu na to ze wiele z tych osób było mu przeciwnych ( bo chociażby z racji wieku) potrafi być ponad tym wszystkiim, i wyróżnić i podziękować osobom, które nóż by mu plecy zadały z zawiści. To świadczy o wartości człowieka. Wójt ponad podziałami. Bez uprzedzeń. Oby tak dalej panie Mariuszu!
Dodano: 17.02.2019 14:08    Przez: ~Tatiana 47
Potwierdzam.. A nie tam jakiś czapczyk borciuch
Dodano: 17.02.2019 14:18    Przez: ~IKS
Sprawa będzie skierowana na drogę sondową
Dodano: 17.02.2019 16:49    Przez: ~Wozniak
Czy to jest wójt ponad podziałami to bym polemizował.
Dodano: 17.02.2019 18:28    Przez: ~Obserwator
zgadzam się z obserwatorem! ano jaki wójt taka gmina!!!!
Dodano: 17.02.2019 18:43    Przez: ~mieszkaniec
Nie wiem jak on jest przygotowany merytorycznie do roli wójta ale wyjściowy to nie jest
Dodano: 17.02.2019 21:42    Przez: ~Xyz
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO