WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Nasze Sprawy. Kandydatki do Sejmu, czyli kobiety w polityce

Dodano: 25.09.2019 00:03
Źródło: LM.pl

O kobietach z kobietami, które walczą o poselski mandat. To było wydanie specjalne programu „Nasze Sprawy”.

Do wyborów parlamentarnych pozostały niespełna trzy tygodnie. Kampania wyborcza nabiera tempa. O tym co ważne dla kobiet, czyli o służbie zdrowia, polityce rodzinnej oraz oświacie rozmawiałyśmy w kawiarni „Parkowa”. W debacie wzięły udział: Paulina Hennig-Kloska (Koalicja Obywatelska), Zofia Itman (Prawo i Sprawiedliwość), Anna Majda (Polskie Stronnictwo Ludowe) oraz Martyna Bunalska (Lewica).

Na kolejny program zapraszamy już za tydzień, 1 października. Otwarta debata kandydatów do Sejmu, startujących z pierwszych miejsc, odbędzie się 8 października o godz. 19.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Piękne dziewczyny z Konina słuchają, ale mało o problemach kobiet mówią w tej audycji.
Dodano: 25.09.2019 11:02    Przez: Piękna dziewczyna z Konina

KOMENTARZE

Gdzie konfederacja
Dodano: 25.09.2019 07:03    Przez: Prawak
O kobietach mówił wczoraj Minister Z. Ziobro. Podniosą min. wynagrodzenia kobiet, aby zarabiały jak w Niemczech. Solidarna Polska broni naszych kobiet.
Dodano: 25.09.2019 08:44    Przez: Lajt
Solidarna Polska ma hasło "Polska Sercem Europy". Kobiety w Koninie są w naszych sercach i chcemy , aby zarabiały tyle co w Niemczech.
Dodano: 25.09.2019 08:52    Przez: Kobiety w Sercu Europy
Córka Rzołnierza Wyklętego "LAMPART" opowiadała Ministrowi Z. Ziobro o problemach kobiet, którymi powinny zająć się Posłanki Wlkp., ale był tylko kandydat ROBERT POPKOWSKI.
Dodano: 25.09.2019 10:56    Przez: LAMPART
Piękne dziewczyny z Konina słuchają, ale mało o problemach kobiet mówią w tej audycji.
Dodano: 25.09.2019 11:02    Przez: Piękna dziewczyna z Konina
Obejrzałam debatę z czystej ciekawości, mogę śmiało powiedzieć że tylko jedna z kandydatek miała coś do powiedzenia Paulina Kloska. Pani I. Na każde zadane pytanie nie umiała się wypowiedzieć : powiem ogólnie bo to nie mój temat. Następna pani każde pytanie sprowadzała do szpitali wiadomo lekarz, ostatnia kandydatka zaczynała u nas w lewicy , nasza lewica ..... i zawsze kończyła przed czasem, może jeszcze za młoda na taka politykę.
Dodano: 25.09.2019 12:33    Przez: An Sad
Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO