WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus

Dodano: 9.10.2019 15:30

Kandydaci do sejmu z listy PiS w okręgu nr 37, przekonywali na konińskim rynku do głosowania w najbliższą niedzielę. Z chorągiewkami i ulotkami zachęcali do aktywnego uczestnictwa w wyborach parlamentarnych.

- W moim przekonaniu to najważniejsze wybory od 1998 roku – powiedział w imieniu kandydatów, Zbigniew Hoffmann, lider listy. - Jak powiedział prezes J. Kaczyński, mamy wybór między Polską plus, a Polską minus. Między Polską sukcesu, wielkich transferów społecznych, wsparcia dla każdej rodziny, dobrze prosperującej gospodarki, innowacyjności i nowoczesności a Polską chaosu, braku programu i pomysłu. Te wybory są bardzo ważne dlatego przygotowaliśmy taką „piątkę” dla każdego obywatela. Po pierwsze apelujemy, aby w niedzielę, 13 października znaleźć w ciągu dnia czas, aby pójść do lokalu wyborczego i zagłosować. Po drugie, żeby to uczynić w jakiejś wspólnocie rodzinnej, całymi rodzinami, aby dać przykład dzieciom i młodzieży. Po trzecie poinformować tych, którzy być może jeszcze nie uwzględnili tego w swoich niedzielnych planach. Poza tym rozejrzeć się, czy wokół nie ma takich osób, którym trzeba pomóc dotrzeć na wybory i to uczynić. I po piątek, żeby mówić, jak to ważne wydarzenie, które się zdarza raz na 4 lata. Wybory parlamentarne zdecydują czy to ten dobry czas dla Polski będzie trwał. Apelujemy więc do mieszkańców okręgu, aby z tego prawa wyborczego skorzystali i 13 października oddali głos za Polskę.

  • Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus
  • Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus
  • Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus
  • Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wybory 2019,   PiS Konin,   Zbigniew Hoffman,   Witold Czarnecki,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nic tylko głosować na PiS. Niech się bogacą. Budnerowa zarobiła w cztery lata ponad milion dzięki dobrej zmianie i kupiła sobie apartament za gotówkę, bo po co kredyt. Po następnej kadencji kupi kolejny, a mieszkańcy Konina zobaczą ją dzięki TVN jak robi zabiegi plastyczne. Inny kandydat podobno na brata kupił budynek od państwowego banku i wynajmuje go dalej temu bankowi. Nie ma to jak się łatwo bogacić, a o Zofii już nie wspominam, bo szkoda pisać.
Dodano: 9.10.2019 22:17    Przez: Hans Gruber
avatar stary komunistyczny prokurator jest pisowską propagandą sukcesu ???? - jakaś kpina ?
Dodano: 9.10.2019 16:11    Przez: zx
Polska , to szczytne hasło ale, jak to zwykle z hasłami bywa życie je niejednokrotnie dotkliwie weryfikuje. Nie jestem politykiem i mogę szczerze przyznać , że PiS swym programem społecznym zawstydziło inne partie. Cóż z tego, skoro w zarządzaniu Państwem, w gospodarce, w praworządności ma sukcesy wykreowane tylko przez TVP-PiS. Sądy działają coraz opieszalej, spółki skarbu państwa tanieją w zastraszającym tempie. Giełda pikuje w dół. Cały ten ''sukces'' gospodarczy oparty jest na firmach i przedsiębiorstwach, którym nie opłaca się inwestować, bo nie wiadomo co szeregowy poseł zaordynuje za tydzień, miesiąc, czy rok. Jak w dowcipie o Gomółce można z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć, iż stojąc nad przepaścią szykujemy się , by zrobić duży krok do przodu.
Dodano: 9.10.2019 17:45    Przez: Alfred Michalczyk
Ciekawe gdzie będą pracować? Jak połowę budżetu państwa generują mikro firmy. Przy tej polityce ile firmy płacą podatków i mają kosztów pracowniczych połowa upadnie. Sam zamkne mała działalnośc i razem z żoną ponoć dostaniemy po 4000 zł. Żyć nie umierać nie wspominając o urlopach i zachorować można. A na działalności tylko.... CI co prowadzą dopowiedzą sobie sami jak jest różowo w Polsce. Powodzenia wszystkim.
Dodano: 9.10.2019 19:32    Przez: ~maxxx
Dzięki ich polityce, to będzie POLSKA MINUS.
Dodano: 9.10.2019 17:38    Przez: aga

KOMENTARZE

Czas zatrzymać kaste zbokow i zlodziei. morda jednego straszy w calym miescie. Won z kraju
Dodano: 09.10.2019 22:02    Przez: Bazyli Opona
Na szczescie diabel tych kartoflanych bolszewikow zabiera. Czas na dziada nad dziady.
Dodano: 09.10.2019 22:05    Przez: Bazyli Opona
2 z 2
<<12
Copyright © 1999 - 2019 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO