WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus

Dodano: 9.10.2019 15:30

Kandydaci do sejmu z listy PiS w okręgu nr 37, przekonywali na konińskim rynku do głosowania w najbliższą niedzielę. Z chorągiewkami i ulotkami zachęcali do aktywnego uczestnictwa w wyborach parlamentarnych.

- W moim przekonaniu to najważniejsze wybory od 1998 roku – powiedział w imieniu kandydatów, Zbigniew Hoffmann, lider listy. - Jak powiedział prezes J. Kaczyński, mamy wybór między Polską plus, a Polską minus. Między Polską sukcesu, wielkich transferów społecznych, wsparcia dla każdej rodziny, dobrze prosperującej gospodarki, innowacyjności i nowoczesności a Polską chaosu, braku programu i pomysłu. Te wybory są bardzo ważne dlatego przygotowaliśmy taką „piątkę” dla każdego obywatela. Po pierwsze apelujemy, aby w niedzielę, 13 października znaleźć w ciągu dnia czas, aby pójść do lokalu wyborczego i zagłosować. Po drugie, żeby to uczynić w jakiejś wspólnocie rodzinnej, całymi rodzinami, aby dać przykład dzieciom i młodzieży. Po trzecie poinformować tych, którzy być może jeszcze nie uwzględnili tego w swoich niedzielnych planach. Poza tym rozejrzeć się, czy wokół nie ma takich osób, którym trzeba pomóc dotrzeć na wybory i to uczynić. I po piątek, żeby mówić, jak to ważne wydarzenie, które się zdarza raz na 4 lata. Wybory parlamentarne zdecydują czy to ten dobry czas dla Polski będzie trwał. Apelujemy więc do mieszkańców okręgu, aby z tego prawa wyborczego skorzystali i 13 października oddali głos za Polskę.

  • Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus
  • Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus
  • Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus
  • Konin. Kandydaci PiS przekonywali do głosowania na Polskę plus

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:wybory 2019,   PiS Konin,   Zbigniew Hoffman,   Witold Czarnecki,  

POPULARNE KOMENTARZE

avatar Nic tylko głosować na PiS. Niech się bogacą. Budnerowa zarobiła w cztery lata ponad milion dzięki dobrej zmianie i kupiła sobie apartament za gotówkę, bo po co kredyt. Po następnej kadencji kupi kolejny, a mieszkańcy Konina zobaczą ją dzięki TVN jak robi zabiegi plastyczne. Inny kandydat podobno na brata kupił budynek od państwowego banku i wynajmuje go dalej temu bankowi. Nie ma to jak się łatwo bogacić, a o Zofii już nie wspominam, bo szkoda pisać.
Dodano: 9.10.2019 22:17    Przez: Hans Gruber
avatar stary komunistyczny prokurator jest pisowską propagandą sukcesu ???? - jakaś kpina ?
Dodano: 9.10.2019 16:11    Przez: zx
Polska , to szczytne hasło ale, jak to zwykle z hasłami bywa życie je niejednokrotnie dotkliwie weryfikuje. Nie jestem politykiem i mogę szczerze przyznać , że PiS swym programem społecznym zawstydziło inne partie. Cóż z tego, skoro w zarządzaniu Państwem, w gospodarce, w praworządności ma sukcesy wykreowane tylko przez TVP-PiS. Sądy działają coraz opieszalej, spółki skarbu państwa tanieją w zastraszającym tempie. Giełda pikuje w dół. Cały ten ''sukces'' gospodarczy oparty jest na firmach i przedsiębiorstwach, którym nie opłaca się inwestować, bo nie wiadomo co szeregowy poseł zaordynuje za tydzień, miesiąc, czy rok. Jak w dowcipie o Gomółce można z dużą dozą prawdopodobieństwa powiedzieć, iż stojąc nad przepaścią szykujemy się , by zrobić duży krok do przodu.
Dodano: 9.10.2019 17:45    Przez: Alfred Michalczyk
Ciekawe gdzie będą pracować? Jak połowę budżetu państwa generują mikro firmy. Przy tej polityce ile firmy płacą podatków i mają kosztów pracowniczych połowa upadnie. Sam zamkne mała działalnośc i razem z żoną ponoć dostaniemy po 4000 zł. Żyć nie umierać nie wspominając o urlopach i zachorować można. A na działalności tylko.... CI co prowadzą dopowiedzą sobie sami jak jest różowo w Polsce. Powodzenia wszystkim.
Dodano: 9.10.2019 19:32    Przez: ~maxxx
Dzięki ich polityce, to będzie POLSKA MINUS.
Dodano: 9.10.2019 17:38    Przez: aga

KOMENTARZE

Czas zatrzymać kaste zbokow i zlodziei. morda jednego straszy w calym miescie. Won z kraju
Dodano: 09.10.2019 22:02    Przez: Bazyli Opona
Na szczescie diabel tych kartoflanych bolszewikow zabiera. Czas na dziada nad dziady.
Dodano: 09.10.2019 22:05    Przez: Bazyli Opona
2 z 2
<<12
Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO