WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Piotrkowice. Samochód potrącił rowerzystów. Zginęła 17-latka

Dodano: 26.10.2019 13:05

Kolejna niepotrzebna śmierć na drodze. Zginęła 17-latka potrącona przez samochód. 

W miniony piątek, ok. godz. 19.3,0 w Piotrkowicach koło Ślesina, 50-letni mieszkaniec gminy Kramsk, na prostym odcinku drogi potrącił dwoje rowerzystów: 17-letnią dziewczynę i 19-letniego chłopaka.

- Chłopakowi nic się nie stało, ale dziewczyna zmarła dwie godziny później, po długiej reanimacji na SOR. Do tego wszystkiego trzeba dodać, że dziewczyna miała kamizelkę odblaskową i prawdopodobnie oświetlenie – informuje konińska policja. 

Fot. KMP w Koninie

  • Piotrkowice. Samochód potrącił rowerzystów. Zginęła 17-latka
  • Piotrkowice. Samochód potrącił rowerzystów. Zginęła 17-latka

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   wypadek w Piotrkowicach,   potrąceni rowerzyści,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

MIESZKAM TU I NIE ZDAZA SIE ZEBY MORDERCY ZA KOLKIEM JEZDZILI Z DOZWOLONA PREDKOSCIA. TAM KONCZYL SIE TEREN ZABUDOWANY. ILE KOLEJNY WARIAT JECHAL?? W PIOTRKOWICACH W TERENIE ZABUDOWANYM SREDNIA PREDKOSC 100 KM/H WINNI SMIERCI WYJATKOWO SYMPATYCZNEJ DZIEWCZYNY SA WLADZE SLESINA CO MIC NIE ROBIA BY OGRANICZYC TU PREDKOSC A POLICJA...RAZ NA ROK LAPIA...SZKODA JEDYNEJ CORKI FAJNYCH LUDZI. KONDOLENCJE DLA RODZINY :(
Dodano: 26.10.2019 15:21    Przez: PiT PiT
policja nie robi nic w naszych okolicach,są tylko przejazdem w sklepie po batonika.. na drodze w kierunku kościoła jest 40,nikt tyle nie jedzie..są tacy że o ponad 100 jeżdżą, mimo zawiadomień zero odzewu
Dodano: 26.10.2019 19:19    Przez: ~ja
Człowieku zastanów się co piszesz. Zginęła młoda dziewczyna a ty piszesz o księdzu. Zero szacunku. Rodzice zrobili by wszystko by żyła. Cała rodzina ją opłakuje.
Dodano: 27.10.2019 19:07    Przez: d****a 12
Sprawa cyklistów jest w Koninie i okolicach pomijana, dróg rowerowych brakuje, ul. Przemysłowa to trasa śmierci, a Magistrat udaje że problemu nie ma. Ludzie nie znają przepisów, policja nie kontroluje rowerów, a spora część z nich nie ma nawet oświetlenia. A najgorsze jest podejście kierowców - rowerzysta na drodze to zło, co prawda przybywa życzliwych kierowców ale to ciągle kropla w morzu. Tylko więcej dróg rowerowych zapewni bezpieczeństwo.
Dodano: 28.10.2019 08:23    Przez: Radosław

KOMENTARZE

MIESZKAM TU I NIE ZDAZA SIE ZEBY MORDERCY ZA KOLKIEM JEZDZILI Z DOZWOLONA PREDKOSCIA. TAM KONCZYL SIE TEREN ZABUDOWANY. ILE KOLEJNY WARIAT JECHAL?? W PIOTRKOWICACH W TERENIE ZABUDOWANYM SREDNIA PREDKOSC 100 KM/H WINNI SMIERCI WYJATKOWO SYMPATYCZNEJ DZIEWCZYNY SA WLADZE SLESINA CO MIC NIE ROBIA BY OGRANICZYC TU PREDKOSC A POLICJA...RAZ NA ROK LAPIA...SZKODA JEDYNEJ CORKI FAJNYCH LUDZI. KONDOLENCJE DLA RODZINY :(
Dodano: 26.10.2019 15:21    Przez: PiT PiT
Tak, niech zrobią 20 progów zwalniających i fotoradar z odcinkowym pomiarem prędkości tylko to nic nie da
Dodano: 27.10.2019 08:42    Przez: _k***siarz_
policja nie robi nic w naszych okolicach,są tylko przejazdem w sklepie po batonika.. na drodze w kierunku kościoła jest 40,nikt tyle nie jedzie..są tacy że o ponad 100 jeżdżą, mimo zawiadomień zero odzewu
Dodano: 26.10.2019 19:19    Przez: ~ja
A ksiądz pewnie ręce zaciera. Młoda, sympatyczna dziewczyna,niespodziewana śmierć.... Każdy 50 zł zapłaci żeby na pogrzebie być wyczytanym
Dodano: 27.10.2019 01:35    Przez: Romek Ress
Człowieku zastanów się co piszesz. Zginęła młoda dziewczyna a ty piszesz o księdzu. Zero szacunku. Rodzice zrobili by wszystko by żyła. Cała rodzina ją opłakuje.
Dodano: 27.10.2019 19:07    Przez: d****a 12
Co takiego napisałem?? Prawdę??? Nie zaprzeczam i wierzę w to, że cała Najbliższa rodzina jest w szoku i ją opłakuje. Co nie zmienia faktu, że niedługo jeden przez drugiego będzie płacił po 50 zł księdzu aby na pogrzebie być wyczytanym.
Dodano: 27.10.2019 23:25    Przez: Romek Ress
50 zł nasza, za tydzień wypominki.... W tym tygodniu każda dusza w czyśćcu cierpiąca na wagę złota..
Dodano: 27.10.2019 08:49    Przez: Dusza w czyśćcu cierpiąca
Sprawa cyklistów jest w Koninie i okolicach pomijana, dróg rowerowych brakuje, ul. Przemysłowa to trasa śmierci, a Magistrat udaje że problemu nie ma. Ludzie nie znają przepisów, policja nie kontroluje rowerów, a spora część z nich nie ma nawet oświetlenia. A najgorsze jest podejście kierowców - rowerzysta na drodze to zło, co prawda przybywa życzliwych kierowców ale to ciągle kropla w morzu. Tylko więcej dróg rowerowych zapewni bezpieczeństwo.
Dodano: 28.10.2019 08:23    Przez: Radosław