WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Ku pokrzepieniu serc! Przyroda na zdjęciach konińskiego licealisty

Dodano: 19.04.2020 09:56

Koniński licealista Kacper Wawrzyniak z pasją fotografuje przyrodę. Oto kolejna porcja jego zdjęć ku pokrzepieniu serc w czasie pandemii. Przyroda żyje i ma się dobrze.

Pod koniec sierpnia ubiegłego roku na łamach portalu LM.pl pokazaliśmy zdjęcia Kacpra Wawrzyniaka, mieszkańca Starego Miasta, ucznia II LO w Koninie. Jego pasją jest fotografia przyrodnicza. Mimo, że od tamtej pory minęło trochę czasu, Kacper Wawrzyniak poza fotografowaniem licealnych wydarzeń, pozostał wierny swojej przyrodniczej pasji. Zwłaszcza teraz, gdy sytuacja epidemiczna zmusiła do pozostania w miejscach zamieszkania.

- Sytuacja zmusza nas do pozostania w domach, podczas gdy na dworze zaczyna królować wiosna – pisze Kacper Wawrzyniak. -  Ja również trzymam się bardzo ściśle zasad izolacji społecznej, jednak dzięki posiadaniu przydomowego ogrodu mogę dalej w ograniczonym stopniu prowadzić swoją fotograficzną pasję. Dlatego chciałbym się podzielić w tym trudnym czasie kilkoma ujęciami budzącej się do życia przyrody.

Zdjęcia, jak pisze autor, powstały w ciągu paru ostatnich miesięcy (od publikacji ostatniego artykułu). A my z wielką przyjemnością publikujemy je znowu na łamach LM.pl Ku pokrzepieniu serc!

slajd 1 z 13
NASTĘPNY SLAJD

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Kacper Wawrzyniak,   fotografia przyrodnicza,   II LO Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO