WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Golina. Prace plastyczne dzieci ozdobią m.in. słupy ogłoszeniowe

Dodano: 28.05.2020 13:45
Źródło: LM.pl

Takiego konkursu jeszcze nie było! Prace plastyczne dzieci z gminy Golina zawisną między innymi na miejscowych słupach ogłoszeniowych.

Już za kilka dni świętować będziemy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji Dom Kultury w Golinie postanowił zorganizować konkurs pod hasłem „Nie stój jak słup, wystawę zrób”. Prace plastyczne w formacie A3 wykonane mogą być dowolną techniką. Tematem jest Dzień Dziecka, a każdy uczestnik konkursu otrzyma od organizatora drobny upominek. Ale największą nagrodą dla dzieci i młodzieży będzie zapewne miejsce ekspozycji prac.

- Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na słupach ogłoszeniowych w Golinie oraz tablicy informacyjnej, w ten sposób chcemy zagospodarować przestrzeń miejską, a jednocześnie radośnie świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka – podkreślają organizatorzy.

Prace można przesyłać do 1 czerwca na adres Domu Kultury w Golinie.

  • Golina. Prace plastyczne dzieci ozdobią m.in. słupy ogłoszeniowe

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO