WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Wzrosła liczba "ozdrowieńców" w Koninie i powiecie konińskim

Dodano: 8.09.2020 15:03
Źródło: LM.pl

Już 52 osoby z Konina i powiatu konińskiego zostały wyleczone z koronawirusa. Ostatniej doby nie odnotowano w naszym regionie nowych zachorowań.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Koninie informuje, że aktualnie hospitalizowane są 3 osoby z potwierdzonym wirusem SARS-CoV-2, a w izolacji domowej znajduje się 7 osób tzw. „dodatnich”. Objęte kwarantanną natomiast są 94 osoby ( 17 z kontaktu i 77 granicznych).

Od początku epidemii stwierdzono 75 przypadków COVID-19 ( w ostatniej dobie nie odnotowano żadnego nowego przypadku), 52 osoby zostały wyleczone, a 13 osób zmarło. W kierunku koronawirusa pobrano ogółem 3133 próbki, a w ostatniej dobie – 28.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO