WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konin lubi książki 5. Spotkanie autorskie z Maciejem Łubieńskim

Dodano: 13.10.2020 13:57
Spotkanie autorskie z Maciejem Łubieńskim odbędzie się  16 października 2020 r. o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie przy ul. Dworcowej 13.
 
Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona ze względu na reżim sanitarny. Spotkanie zrealizowanie zostanie w ramach projektu KBO 2020 "Konin lubi książki 5" i będzie można je obejrzeć podczas transmisji na żywo na profilu MBP w Koninie na Facebooku.
 
Maciej Łubieński (1971) – absolwent historii na Uniwersytecie w Warszawskim. Pracował w agencjach reklamowych jako copywriter, był sekretarzem redakcji w prasie kolorowej, prowadził w radio audycje satyryczne, pisał scenariusze programów telewizyjnych o historii, kręcił reportaże podróżnicze. Współtwórca grupy teatralno-kabaretowej „Pożar w Burdelu”. Autor libretto musicalu o generale Józefie Bemie. We wrześniu 2020 roku nakładem Wydawnictwa W.A.B. ukazała się jego książka „Portret rodziny z czasów wielkości”. 
  • Konin lubi książki 5. Spotkanie autorskie z Maciejem Łubieńskim

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO