WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Kaszel – przypadłość małych i dużych

Materiał promocyjny

Dodano: 25.11.2020 13:40

Kiedy dopada nas kaszel, niezbędne jest szybkie reagowanie, szczególnie jeśli towarzyszą mu również inne dolegliwości wskazujące na skomplikowaną infekcję. Wizyta u lekarza nie zawsze jest koniecznością – w pierwszej kolejności, kiedy infekcja czy dolegliwość są niewielkie, warto skorzystać z wyposażenia własnej apteczki.

Aby jednak spełniała swoje zadanie w takich momentach, musimy ją dobrze wyposażyć. Najlepiej mieć w niej podstawowe leki przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i akcesoria przydatne przy urazach. Konieczne jest również zaopatrzenie się w leki odpowiednie dla dzieci, ponieważ nie zawsze mogą one przyjmować lekarstwa kierowane do osób dorosłych.
 

Leki na kaszel – w apteczce w każdym domu

Leki na kaszel to podstawowe wyposażenie apteczki. Mogą się przydać, gdy infekcja się jeszcze rozwija, nie natomiast, gdy nie możemy już normalnie funkcjonować. Wszystkie wspomniane leki mają swoje „dziecięce” odpowiedniki o dostosowanych dla dziecka dawkach. W razie potrzeby, szczególnie starszym dzieciom, można podać normalne wersje leków, jednak należy uważnie przeliczyć dawkę w zależności od wieku i masy ciała naszych pociech.

Leki na kaszel, produkty lecznicze, suplementy diety, dermokosmetyki i wiele, wiele więcej – to wszystko można otrzymać bez wychodzenia z domu. Apteka internetowa umożliwia bezpieczne i najwyższej jakości zakupy produktów do wyposażenia własnej łazienki i apteczki. Przystępne ceny ułatwią wybór, a szeroki asortyment pozwoli szybko zrobić niezbędne zakupy.
 

Wyposażenie apteczki na wypadek infekcji

Nie każde przeziębienie wymaga od razu konsultacji lekarskiej. Czasami, szczególnie przy lekkim przeziębieniu, szybka reakcja i podanie leku może zahamować rozwój choroby i jej następstwa. Warto więc w apteczce mieć leki przeciwbólowe, przeciwzapalne, te zmniejszające katar i kaszel, jak i odbudowujące odporność. Konieczny będzie również termometr, a w przypadku stosowania leków wziewnych przyda się również nebulizator.
 

Asortyment medyczny – pewność i skuteczność

Asortyment oferowany w aptece to najwyższej jakości wyselekcjonowane produkty najlepszych producentów. Proponują przede wszystkim produkty, które pozwalają szybko reagować w pierwszych symptomach przeziębienia, alergii, bólu czy stanów zapalnych. W takim przypadku konieczna jest analiza składu leku, aby wykluczyć reakcje alergiczne. To istotne szczególnie udzieci oraz osób zażywających leki na choroby przewlekłe.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zdrowie,   kaszel,   przeziębienie

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO