WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Konstantynówek. Zapalił się stojący w garażu samochód osobowy

Dodano: 15.02.2021 14:33
Źródło: LM.pl

Trzy jednostki straży pożarnej gasiły samochód, który zapalił się w przydomowym garażu w miejscowości Konstantynówek, gm. Ślesin.

Do pożaru doszło wczoraj po godz. 22.00. Na miejsce skierowano Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą nr 1 w Koninie oraz OSP Ślesin i Szyszyńskie Holendry.

- Działania strażaków w pierwszej kolejności polegały na odłączeniu zasilania w energię elektryczną. Ratownicy zabezpieczeni w sprzęt ochrony układu oddechowego weszli do budynku i podali wodę na palący się samochód oraz elementy wyposażenia garażu. Następnie strażacy otworzyli bramę segmentową garażu i wyciągnęli spalony samochód na zewnątrz – informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.

W trakcie trwania akcji, właściciel posesji uskarżał się na problemy z oddychaniem i złe samopoczucie. Mężczyźnie udzielono pierwszej pomocy. Zespół Ratownictwa Medycznego zdecydował, że nie wymaga on hospitalizacji.

fot. KM PSP Konin

  • Konstantynówek. Zapalił się stojący w garażu samochód osobowy

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO