WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Recepta na biznes w "Czwartkowych spotkaniach z uczelnią"

Dodano: 20.05.2021 09:52

Prowadzenie własnej firmy to praca dla wytrwałych i konsekwentnych, którzy wiedzą czego chcą i mają siłę, by to osiągnąć.

O blaskach i cieniach, jakie są z tym związane, już po raz drugi w cyklu czwartkowych spotkań z uczelnią, opowie dr Magdalena Bartczak. Wykład jest zatytułowany „Dlaczego w biznesie warto być konsekwentnym i ciągle udoskonalać?”.

Podczas spotkania słuchacze dowiedzą się, że nie wszystko w biznesie udaje się za pierwszym razem, jednak konsekwencja połączona z nieustannym udoskonalaniem się może stanowić receptę na sukces i stały rozwój. Prelegentka, na przykładzie uruchomionej przez siebie kawiarni Czekoladowa Solidarność, zaprezentuje sposób pracy, narzędzia, metody i efekty nieustannego udoskonalania.

Dr Magdalena Bartczak jest nie tyko wykładowcą na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Technicznych PWSZ w Koninie, ale także praktykiem — od ponad 20 lat zarządza dużymi markami, m.in. Morliny, Vitax, Grześki, Goplana, Familijne, Jeżyki.

Na wykład online, z cyklu „Czwartkowe spotkania z uczelnią”, zapraszamy 20 maja, początek o godz. 17.00. Link do wykładu http://bityl.pl/JK6k9

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:PWSZ Konin,   czwartkowe spotkania z uczelnią,   własna firma,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2021 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO