WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Dwa dni, dwa srebra. Grygiel walczył w Mińsku Mazowieckim i Łodzi

Dodano: 7.10.2019 10:45
Źródło: LM.pl

W dwóch turniejach BJJ wystartował w weekend zawodnik Copacabany Konin Michał Grygiel. I w Mińsku Mazowieckim, i w Łodzi sięgnął po srebrne medale.

W sobotę Grygiel rywalizował w Mińsku Mazowieckim w X Turnieju No-Gi Fight Grappler w formule no gi, czyli bez kimon. Reprezentant Copacabany Konin stoczył cztery walki. Pierwszą, z Alfredem Korelem (Kaito Team) wygrał przez duszenie trójkątne nogami. W następnych dwóch pojedynkach Grygiel zwyciężał na punkty, pokonując Kamila Luczaja (Vale Tudo Zenith Białystok) i Michała Wojtasa (Berserker's Team). Dopiero w finale zawodnik Copacabany uznał wyższość Bartosza Kowala (Akademia Fenix), przegrywając na punkty.

Grygiel w Mińsku Mazowieckim sięgnął po srebrny medal, a swój sukces powtórzył dzień później w Łodzi na zawodach Octopus Cup. W turnieju z kimonami zawodnik Copacabany Konin również dotarł do finału. 

fot. Copacabana Konin

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO