WYSZUKIWARKA
zamknij
ZALOGUJ SIĘ
zamknij
zaloguj się przez facebook-a
facebook
wyszukiwarka

Był blisko finału, wrócił z brązem. Położyński na mistrzostwach BJJ

Dodano: 14.01.2020 11:43
Źródło: LM.pl

Trzecie miejsce na I Mistrzostwach Wielkopolski w Brazylijskim Jiu-Jitsu wywalczył zawodnik Copacabany Konin Paweł Położyński. Walkę o wejście do finału koninianin przegrał decyzją sędziów.

Paweł Położyński, jedyny zawodnik z Konina, startował w kat. no gi, adult, białe pasy do 79,5 kg. W pierwszej rundzie reprezentant Copacabany Konin otrzymał wolny los. W drugiej walce koninianin spotkał się z Michałem Rogozińskim z Berserker's Team. 

Pojedynek był wyrównany, obaj zawodnicy zakończyli ją z wynikiem 2:1:0. Ostatecznie Rogoziński triumfował decyzją sędziów. Położyński z Poznania wrócił więc z brązowym medalem. 

fot. Copacabana Konin

  • Był blisko finału, wrócił z brązem. Położyński na mistrzostwach BJJ

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

Copyright © 1999 - 2020 LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. Korzystanie z portalu oznacza akceptację regulaminu.
programowanie: PERSABIO