LM.plSportSparing. Medyk POLOmarket Konin - FK Pardubice 4:1

Sparing. Medyk POLOmarket Konin - FK Pardubice 4:1

Dodano:
Sparing. Medyk POLOmarket Konin - FK Pardubice 4:1

Powoli coraz lepiej naoliwia się machina tworzona latem przez Romana Jaszczaka. Tym razem Medyk wygrał z piątą drużyną ostatniego sezonu czeskiej Fortuna Ligi, FK Pardubice.

Jeszcze podczas zgrupowania w Żaganiu Medyk ogłosił pozyskanie nowej zawodniczki. Jest nią Słowaczka Dominika Kolenickowa. 28-letnia zawodniczka do Medyka przybyła ze zdegradowanego do niemieckiej trzeciej ligi FC Saarbrucken. Po odejściu Dominiki Kopińskiej potrzebne było uzupełnienie przedniej formacji i na tę chwilę wydaje się, że rodaczka Klaudii Fabowej powinna tę pustkę wypełnić. W sparingu z Olimpią Szczecin zdobyła już premierową bramkę dla swojego nowego zespołu.

Póki co, koninianki udały się do Kłodzka, by na stadionie Nysy rozegrać mecz towarzyski z czeskim FK Pardubice. I bez większych problemów go wygrały, aplikując rywalkom cztery gole, a tracąc jednego. Drugie i trzecie trafienie podczas letnich przygotowań zaliczyła Alicia Tamburro, a po jednym dołożyły Maja Szydełko i Julia Maskiewicz. Rywalki zdołały odpowiedzieć tylko raz, na początku drugiej połowy.

Teraz przed Medykiem kolejny obóz, tym razem w Białymstoku. W jego ramach koninianki zmierzą się z miejscowym Włókniarzem, a następnie udadzą się na dwa mecze do Szawle z dobrymi znajmomymi z litewskiej Gintry.

Medyk POLOmarket Konin – FK Pardubice (6&39;,65&39; Alicia Tamburro, 83&39; Maja Szydełko, 85&39; Julia Maskiewicz – 47&39; Hladikova)

Medyk POLOmarket (skład wyjściowy): Jagoda Sapor – Alexis Castellano-Mugica, Sandra Sałata, Julia Maskiewicz, Natalia Chudzik, Alicia Tamburro, Heather Seybert, Natalia Pakulska, Androniki Michalopoulou, Dominika Kolencikowa, Stephanie Zuniga

Foto archiwum

Sparing. Medyk POLOmarket Konin - FK Pardubice 4:1
Czytaj więcej na temat:
Medyk Konin, FK Pardubice, sparing
Potwierdzenie
Proszę zaznaczyć powyższe pole